Aktualności
Zwrot akcji w Ostrowcu

Niestety porażką zakończył się mecz Jaskółek w Ostrowcu Świętokrzyskim. Początek w ogóle nie wskazywał na taki obrót spraw. Tarnowianie rozpoczęli dobrze i po 26 minutach gry prowadzili już 2-0. Bramki strzelili młodzi zawodnicy Adrian Chłoń i Sebastian Zawrzykraj. Nawet bramka z karnego Łatkowskiego nie zmąciła dobrych nastrojów. Po przerwie było zupełnie inaczej. Gospodarze byli na fali i zdobyli trzy bramki. Była to bardzo bolesna porażka dla Unii. W tabeli zajmujemy 8. miejsce z dorobkiem 10 punktów.

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – UNIA Tarnów 4-2 (1-2)

Bramki: 0-1 Adrian Chłoń 22, 0-2 Sebastian Zawrzykraj 26, 1-2 Klaudiusz Łatkowski 29-karny, 2-2 Michał Stachurski 60, 3-2 Jakub Kapsa 70, 4-2 Łukasz Jamróz 77.

KSZO: Wierzgacz – Pietrasiak, Sołtykiewicz (46 Mężyk), Łatkowski, Stachurski – Bełczowski (46 Grunt), Burzyński (87 Madej), Mianowany, Gil, Kapsa – Jamróz (88 Czajkowski).

UNIA: Banek – Więcek, Bartkowski, Pawlak, Węgrzyn – Chłoń (73 Lubera), Witek, Tyl (65 Sojda), Hebda (55 Wrzosek), Zawrzykraj (85 Niemiec) – Biały.

Żółte kartki: Grunt, Kapsa – Tyl, Wrzosek.
Sędziowali: Rafał Sawicki oraz Jacek Węgrzyn i Hubert Toś z Tarnobrzegu.

RELACJA KIBICOWSKA:

To był już czwarty wyjazd do Ostrowca Świętokrzyskiego. Udajemy się na niego autokarem i dwoma samochodami. Tym razem mecz rozegrano przy sztucznym oświetleniu.
Przyjeżdżamy przed rozpoczęciem spotkania, doping zaczynamy około 15 min. Wieszamy flagę Mafię oraz transparent Cezar PDW. Gospodarze rozpoczynają od bluzgów w naszą stronę, czym podkręcili atmosferę. Sporo wzajemnych uprzejmości przez cały mecz. W pierwszej połowie doping całkiem niezły. Nasi piłkarze objęli prowadzenie 2-0. Niestety później swoją postawą wywołali duży niesmak, przegrywając 2-4. Po meczu w końcu wyjaśniamy sobie napiętą atmosferę z piłkarzami, która trwała od wyjazdu do Nowego Targu. Po czym dziękujemy za walkę i przybijamy piątki. Mimo porażki w dobrych nastrojach wracamy do Tarnowa pozdrawiając słuchaczy RMF Maxxx. 🙂