Aktualności
Kibice Unii Tarnów z prezentami dla Domu Samotnej Matki

3.12.2020 – Podsumowanie Akcji Mikołajkowej dla Domu Samotnej Matki w Tarnowie! Dokładnie trzy tygodnie temu zrodził się w naszej głowie pomysł, żeby zorganizować małą akcję dla Domu Samotnej Matki przy ulicy Mościckiego. Chcieliśmy sprawić by mimo tego trudnego okresu, dzieci mogły cieszyć się z tak ważnego dla nich dnia. Każdy z nas kiedyś był dzieckiem i każdego roku wyczekiwał 6 grudnia, by zobaczyć co rano Mikołaj przyniósł pod łóżko. Czasu było mało, ale mimo wszystko podjęliśmy się próby zbiórki ubrań, słodyczy i wszystkiego co mogłoby ucieszyć dzieci.

14 Listopada na naszej stronie pojawiła się informacja o akcji, do której jak się później okazało – nie trzeba było nikogo zachęcać. Każdego dnia na skrzynkę odbiorczą przychodziło mnóstwo wiadomości z chęcią pomocy. Dzięki ludziom dobrego serca oraz firmom, które włączyły się do akcji udało się nam uzbierać prawie dwa pełne busy, w których znalazły się:
-słodycze
-zabawki
-pluszaki
-książeczki
-kolorowanki
-artykuły dla dzieci
-wózki
-wanienki
oraz wiele wiele więcej…

 

Ponad to zrobiliśmy również specjalny prezent dla Mam, by w tym ciężkim okresie pamiętały, że są dla swoich dzieci najlepszym prezentem! Nie będziemy zdradzać co to jest, ponieważ Siostry Urszulanki wręczą im to dopiero 6 grudnia, więc nie będziemy psuć niespodzianki. Dodatkowo uzbieraliśmy prawie 3000 zł! Po konsultacji z Siostrami Urszulankami, które pomagają Mamom z Domu Samotnej Matki zakupiliśmy 3 nowe łóżka na łączną kwotę 2861,48 zł!
Po raz kolejny udowodniliśmy, że jeśli chodzi o pomaganie to My – Kibice Unii Tarnów potrafimy się w bardzo krótkim czasie, bardzo dobrze zorganizować. Świetnie wypadła zbiórka na tarnowskich osiedlach oraz fan-clubach Unii Tarnów.

Dziękujemy wszystkim dobrym ludziom, za pomoc w zbiórce artykułów na Akcje Mikołajkową dla Domu Samotnej Matki przy ulicy Mościckiego.

Dziękujemy również firmom, bez których nie odnieślibyśmy takiego sukcesu:
– Imprex – Firma Reklamowa
– Pan Sławomir Skowron wraz z firmą Al.Capone Specjaliści od alkoholu
– Pani Ewa Witek wraz z Studio Fryzur
– Szkoła Mistrzostwa Sportowego ZKS Unia Tarnów wraz z rodzicami i trenerami
– Akademia Piłkarska ZKS Unia Tarnów wraz z rodzicami i trenerami
– Punkt Przedszkolny – Przedszkolinek

Zobacz także