Aktualności
Kibicowska sobota w Dębicy i Rzeszowie

17.11.2018 – Ta sobota była ciekawym dla nas dniem, a to za sprawą dwóch meczów naszych przyjaciół na których byliśmy obecni. Najpierw w 55 osób udajemy się do pobliskiej Dębicy, gdzie miejscowy Igloopol podejmował u siebie Stal Sanok. Pod stadion docieramy na krótko po pierwszym gwizdku, sprawnie wchodzimy na sektor i tam spotykamy Resovię, która na miejscu zameldowała się przed przybyciem Kibiców Stali.

Po chwili część osób dostrzega okoliczności sprzyjające harcom czyt. brak psów i ochrony – i wysypuje się na murawę w stronę sektora gospodarzy. Ci zwijają flagę, opuszczają swoje miejsca, częściowo się ewakuując i do niczego większego nie dochodzi. Całe zamieszanie ostatecznie kończy wjazd psów, po którym jedna osoba z Resovii zostaje zawinięta.

Chwilę później decydujemy się opuścić stadion forsując płot i bez problemów ze strony wąsów lecimy do Rzeszowa na mecz Resovii ze Stalą St. Wola.
Tam melduje się nas ok. 30 osób, wywieszamy małą flagę „Władcy Miasta” i na moment przed ostatnim gwizdkiem zawijamy do Tarnowa.

Zobacz także