Aktualności
Mecze w Sandomierzu i Brzesku

13/14.11.2021. W połowie listopada zakończyliśmy jesienną rundę piłkarską, zarówno w III, jak i IV lidze. W Brzesku odbył się mecz Okocimskiego z Tarnovią. Gospodarze wygrali 1-0 i zepchnęli rywali w strefę spadkową. W tym roku w IV lidze małopolskiej zarówno wschodniej jak i zachodniej utrzyma się tylko 8 drużyn. Piwoszy wspierało 50 kibiców Jaskółek, obecnych z flagą Władcy Miasta. Młody Okocimski przygotował bardzo ładną i efektowną oprawę, z dużą ilością pirotechniki.

Dzień później swój mecz rozgrywali piłkarze Unii. Na stadion docieramy w trakcie pierwszej połowy, ekipa samochodowa dołącza w przerwie meczu. Na sektorze wieszamy flagę Władcy Miasta i prowadzimy rwany doping. W klace 38 osób, w tym 4 Okocimski Brzesko i 1 Wiślak. Piłkarze wygrywają 2-1 i kończą pierwszą rundę rozgrywek z dorobkiem 25 punktów, co daje Jaskółkom 8 miejsce w tabeli III ligi.

Wisła Sandomierz – ZKS Unia Tarnów 1-2 (1-1)
1:0 Szymon Rak 10’
1:1 Szymon Adamski 14’
1:2 Szymon Adamski 50′

Unia: Zając – Kajpust, Kokoszka, Matyjewicz – Nytko ( Sierczyński 69’), Orlik, Jacak (Sojda 33’), Węgrzyn (Biś 89’), Kieroński (Starzyk 69’), Biały, Adamski.