Aktualności
Memoriał Krystiana Popieli w hali PWSZ

W weekend 26-27 stycznia w hali PWSZ w Tarnowie odbędzie się turniej Blue Soccer – memoriał Krystiana Popieli. Zagrają znane polskie kluby, odbędą się licytacje gadżetów oraz mecz gwiazd.

Pierwszego dnia w sobotę zagrają chłopcy z rocznika 2007. Rywalizacja rozpocznie się od godz. 8. Zespoły zostaną rozlosowane do dwóch grup. Zagrają gospodarze Unia Tarnów oraz Legia Warszawa, Wisła Kraków, Polonia Warszawa, Escola Varsovia, Zagłębie Lubin, Wisła Płock, ŁKS Łódź, Stal Rzeszów i Wigry Suwałki. Po fazie grupowej odbędą się mecze o poszczególne miejsca w turnieju. Po godz. 15 odbędzie się mecz gwiazd. Do Tarnowa przyjadą m.in. Michał Żewłakow, Marcin Żewłakow, Kamil Kosowski, Marek Saganowski, Łukasz Surma, Marcin Baszczyński, Marcin Mięciel, Maciej Bykowski. Wśród licytowanych gadżetów znajdzie się m.in. koszulka Luki Modricia, koszulka z autografami piłkarzy AEK Ateny, piłka reprezentacji Polski.

Drugiego dnia zagrają młodsi zawodnicy z rocznika 2009. Zagra 12 drużyn, w tym oczywiście Unia Tarnów i m.in. Okocimski Brzesko, Bruk-Bet Nieciecza, Wisła Kraków czy Hutnik Kraków.

Zobacz także