Aktualności
Pierwszy mecz barażowy: Wiślanie Jaśkowice – Unia Tarnów 26.06.2021

Wiślanie Jaśkowice – ZKS Unia Tarnów 26.06.2021. Trzeci rok z rzędu, walczymy o powrót do 3 ligi. Tym razem zespół Unii zdaje się być silniejszy niż w poprzednich sezonach. Tegorocznym przeciwnikiem Jaskółek są Wiślanie Jaśkowice, z którymi tarnowianie wygrywali jeszcze niedawno w 3 lidze. Mecz odbywał się na stadionie w Skawinie. Udaliśmy się na niego 2 autokarami i samochodami z trzema flagami. Jeszcze przed rozpoczęciem meczu grupa autokarowa rozpoczyna doping w klatce. Potem dołącza ekipa samochodowa i tworzymy tego dnia kapitalną atmosferę. Doping niósł się przez cały mecz. Przed zakończeniem pierwszej połowy nadciągnęła burza z ulewnym deszczem, który dodatkowo nakręcił nasz młyn i bawiliśmy się przez całą przerwę jeszcze głośniej dopingując. Po wznowieniu gry Unia zdobywa kontaktową bramkę, która powoduje eksplozje w naszym sektorze. Szkoda jedynie, że mimo optycznej przewagi nie udało się wyrównać. Dopingujemy cały czas a po meczu mocno mobilizujemy piłkarzy przed wtorkowym rewanżem. Wielu kibiców „Jaskółek” może z ręką na sercu przyznać, że dawno nie było meczu z takim dopingiem. Łącznie około 150 osób, w tym większość ubita w niedużym sektorze gości + część na trybunie obok. Z nami około 30 fanów Okocimskiego, 40 Wisły Kraków oraz 5 Stali Gorzów. Dziękujemy za wsparcie! Unia dostarcza nam od kilku tygodni emocji w każdym meczu, w sobotę było podobnie. Przegrywamy 1-2 i sprawa awansu rozstrzygnie się w Jaskółczym Gnieździe w najbliższy wtorek.