Aktualności
Podhale Nowy Targ – Unia Tarnów 27.05.2023 – utrzymanie o krok

To był miły weekend dla piłkarzy z Jaskółką na piersi. Nasi III-ligowcy rozgrywali niezwykle istotny mecz w Nowym Targu. Po serii meczów bez zwycięstwa wreszcie udało się przełamać niemoc w najważniejszym momencie. Dzięki wygranej 2-0 tarnowianie utrzymali 13 miejsce, a przy równoczesnym zwycięstwie Czarnych Połaniec z Chełmianką powiększyli przewagę nad rywalem w walce o utrzymanie do 5 punktów. Wciąż jednak musimy być czujni i walczyć do końca – NIGDY WIĘCEJ 4 LIGI! W niedzielę awans do 5 ligi uzyskały nasze rezerwy, drużyna Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego Unii Tarnów. Tarnowianie wygrali na wyjeździe w Szczucinie 5-0. Gratulacje!

 

Podhale Nowy Targ – ZKS Unia Tarnów 27.05.2023

Na wyjazd jedziemy autokarem i furami. Na sektorze gości ponad 80 osób, razem z nami delegacja Wisły. Dopingujemy dobrze od 1 minuty w asyście bębna, odpalamy trochę pirotechniki. Na sektorze wiszą 4 flagi UTSC, OS CHYSZÓW, mała JASKÓŁKA oraz nowa WSCHODNIA STRONA MIASTA.

Przypominamy wszystkim, że następny mecz Unia rozegra w Ostrowcu Świętokrzyskim. Naszym rywalem będzie miejscowe KSZO a wyjazd ten będzie ostatnim wyjazdem w tej rundzie! 9 czerwca (dzień po święcie Bożego Ciała) – jedziemy wszyscy bez wymówek! Zapisujemy się w wiadomości prywatnej na profilach: Unia Tarnów Sportowe Charaktery albo Elita Tarnowa koszt wyjazdu 50 zł.

 

  • GALERIA Z MECZU
  •  

    Zobacz także