Aktualności
Podhale Nowy Targ – ZKS Unia Tarnów 14.08.2021

Podhale Nowy Targ – ZKS Unia Tarnów 14.08.2021. Pierwszy wyjazd – kierunek Nowy Targ, trasa z widokiem na najpiękniejsze polskie krajobrazy. Mecz z jednym z głównych faworytów do awansu, zespołem posiadającym w składzie zawodników z ekstraklasową przeszłością. Pod stadion docieramy przed rozpoczęciem spotkania, ale procedury wejścia chwile trwały, przez co doping rozpoczął się około 15 min. Sektor dobrze oflagowany, wraz z transparentami dla naszych kolegów za kratami. Doping w asyście bębna prowadzimy przez większość meczu. Po pierwszej dość niemrawej połowie, w drugiej piłkarze „Jaskółek” dwukrotnie wywoływali aplauz w sektorze gości po wyrównujących bramkach, dzięki czemu wywozimy z trudnego terenu cenny remis. Brawa za walkę i ambicję do końca. Nas 65 osób. Władcy Miasta jeżdżą na wyjazdy, w przeciwieństwie do lokalnych rywali, którzy wytykają nasze liczby, zaś sami ostatnio zaliczają zero na wyjeździe w ten sam teren, a frekwencja w sobotę na ich obiekcie była mizerna.

 

Przed wyjazdem 21 kibiców z flagą Mościc udaje się na przedpołudniowy mecz Okocimskiego z Radłovią. Tego samego dnia kilku naszych kolegów pojawia się na ślubie już niestety byłego zawodnika Jaskółek Jacka Malisza z transparentem i życzeniami. Race odpalał z nami także trener Daniel Bartkowski, któremu z tego miejsca jeszcze raz dziękujemy za długoletnią pracę i wywalczony awans.

 
Kolejny mecz Unii już w środę o godz. 17 w Jaskółczym Gnieździe. Rywalem tarnowian będzie Chełmianka. Wszyscy na mecz!
 

 • ZDJĘCIA
 •  

  Podhale Nowy Targ – Unia Tarnów 2-2 (1-0)

  Bramki: 1-0 Biś sam. 10, 1-1 Orlik 59, 2-1 Janso 64, 2-2 Sojda 75.

  Podhale Nowy Targ: Rędzio – Furtak (85 Tonia), Bielak, Lech, Serafin (73 Płatek), Nowak (73 Lepiarz), Kapuściński, Molis (61 Kaim), Mianowany, Szynka (61 Janso), Kowalski.

  Unia Tarnów: Zając – Biś, Kokoszka, Węgrzyn – Sierczyński (64 Nytko), Orlik (64 Ostrowski), Kajpust, Sojda – Biały (75 Jacak), Putin (80 Adamski), Dubas (46 Miłkowski).

  Zobacz także