Aktualności
Pomagamy rodakom w kraju i za granicą

W okresie panującej epidemii koronawirusa najważniejsza staje się pomoc innym. Stąd zaangażowanie kibiców Unii Tarnów w pomoc dla seniorów w postaci rozwożenia obiadów, zbiórka na rzecz pogotowia, a także przekazanie darów dla Polaków na Litwie.

 

Stowarzyszenie Kibiców Unii Tarnów Wierni po raz kolejny włączyło się w pomoc dla Polaków na kresach, tym razem dary trafią do naszych rodaków w rejonie Solecznickim na Litwie. Wśród zakupionych i zebranych rzeczy są produkty spożywcze, przybory szkolne, środki czystości, książki oraz pamiątki związane z Unią Tarnów.

Przekazane przez nas dary są tylko niewielką częścią akcji, wokół której skupiły się stowarzyszenia, firmy z terenu Małopolski, a nawet ościennych województw. Pierwszy transport wyruszy jeszcze przed Świętami Wielkanocnymi. Okazana pomoc Polakom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej, jest szczególnie ważna w czasie, gdy zmagamy się z epidemią.

Zachęcamy, więc także do pomocy na naszym lokalnym podwórku. Przypominamy o akcji pomocy dla tarnowskiego pogotowia. Do środy możecie wpłacać nawet najmniejsze kwoty na konto bankowe Stowarzyszenia Wierni:

07195000012006009677930003

z dopiskiem „pomoc dla pogotowia”.

 

Prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej na naszym profilu: Elita Tarnowa osoby mogące przekazać produkty z zakresu BHP, płyny dezynfekujące, maski ffp p2, p3, wody mineralne, papier, kawy, okulary i maski ochronne.

Pamiętajcie – Cała Unia Zawsze Razem!

Zobacz także