Aktualności
Puchar Polski rozpoczęty w Rzepienniku

Rywalizację w Pucharze Polski na szczeblu TOZPN piłkarze Unii Tarnów rozpoczęli od pojedynku z KS Rzepiennik Strzyżewski. Pewnie wygrali to spotkanie 4-0. Aż trzy bramki zdobył Martun Abovyan, jedno trafienie dołożył debiutant Daniel Kanarek. Poniżej kibicowska relacja Elity Tarnowa:

 

25.09.2019 r. W 35 osób udajemy się do Rzepiennika Strzyżewskiego na nasz mecz w PP, zaznaczamy swoją obecność. U kibiców gospodarzy sporo barw, pojawia się także ultras 😉 Ponadto 25 osób w Zakliczynie gdzie wraz z lokalnymi kibicami Unii idziemy na mecz samsona wola lubecka, który w tym samym czasie gra z Dunajcem Zakliczyn. Tam również zaznaczamy swoją obecność. Kibiców samsona nie stwierdzono.

 

Relacja z profilu KS Rzepiennik:

Drodzy Kibice!
Bardzo dziękujemy Wam za okazane dziś wsparcie! Pomimo dnia w środku tygodnia, godziny 16:30 i niesprzyjającej aury, zjawiliście się na stadionie w liczbie blisko 250 osób (włączając w to kibiców ZKS Unia Tarnów, którym również dziękujemy za przybycie i kulturalny doping). To absolutny rekord na naszym stadionie!
Jeszcze raz dziękujemy Wam za doping! Mieć takich kibiców, to prawdziwy zaszczyt! Prosimy Was o dalsze wsparcie podczas naszych spotkań. Tylko z Waszą pomocą jesteśmy w stanie wygrywać kolejne mecze.
Dziękujemy i do zobaczenia na stadionie!

 

 

Relacja FC Zakliczyn:
25.09.2019r.
W meczu zakliczyńskiego Dunajca z Tarnovią, po dobrej walce gospodarze przegrywają niestety 2-3. W drugiej połowie w szczytowym momencie jest nas 40 osób (25 z Tarnowa + 15 lokalne FC Unii). Zaznaczamy swoją obecność okrzykami głównie skierowanymi do gości. Pospinana policja zawija jedną osobę, chcąc wlepić mandat. Po chwili zamieszania zostaje wypuszczony. W sobotę widzimy się na wyjeździe w Gorlicach! Zbiórka pod stadionem Unii o godz. 14:30! TYLKO UNIA!

Zobacz także