Aktualności
Remis w Trzebini – 12.05.2018

MKS Trzebinia – Unia Tarnów 12.05.2018. Do Trzebini udajemy się 10 furami bez obstawy przez całą drogę. Chwilę dopingujemy, wieszamy flagę Wschodnia Strona Miasta. Zawijamy się na początku drugiej połowy. Piłkarze remisują 0-0. Należy podkreślić, że nasz bramkarz Bartłomiej Banek ponownie wybronił rzut karny! W środę jedziemy na zaległy mecz do Ostrowca, zaś w sobotę zagramy u siebie z Sołą Oświęcim.

MKS Trzebinia Siersza – ZKS Unia Tarnów 0-0

W 66 minucie Jakub Ochman nie wykorzystał rzutu karnego (Bartłomiej Banek obronił).

MKS: Wróbel – Stokłosa (62 Sawczuk), Ochman, Michalec, Jarosz (46 Świętek), M. Kowalik, Górka (46 Jagła), Kalinowski (77 Rogóż), Porębski (60 Sochacki), Majcherczyk, Stanek.
UNIA: Banek – Więcek, Bartkowski, Łazarz – Hebda (90 Orlik), Tyl – Nytko, Niemiec, Popiela (62 Lubera), Sojda (86 Ściślak) – Biały (80 Bachara).

Żółte kartki: Sawczuk – Niemiec.
Sędziował: Kamil Adamski z Kielc.