Aktualności
Unia Tarnów – Chełmianka 18.08.2021 (relacja)

ZKS Unia Tarnów – Chełmianka Chełm 18.08.2021. Środowy mecz z Chełmianką ponownie dostarczył wielu emocji. Dopingujemy od początku spotkania, szczególnie w drugiej połowie dobrze się nakręciliśmy, a do dopingu poderwaliśmy pozostałych kibiców przybyłych do Jaskółczego Gniazda. Brawa dla małych piłkarzy Unii aktywnie wspierających naszych zawodników. 👍 Na sektorze zawisły: flaga Ultras, Mafia, UTSC oraz Siwy PDW i transparent Figaro PDW. Z nami 20 kibiców Okocimskiego, także ze swoją flagą i 7 fanów Wisły. Po pierwszej połowie kilkanaście osób wraz z Okocimskim udaje się na pucharowy mecz Piwoszy w Grabnie, który odbywał się równolegle. Tam nie zabrakło atrakcji pirotechnicznych. W przerwie dotarli kibice Chełmianki (29 osób), których wpuszczamy na trybunę. Piłka nożna dla kibiców!

Wydarzenia boiskowe ponownie potęgowały emocje do ostatniej akcji. Tarnowianie w drugiej połowie zdecydowanie dążyli do wygranej. Jeszcze w doliczonym czasie gry Viktor Putin trafia w poprzeczkę i mecz kończy się remisem 2-2. Cieszy postawa zespołu na boisku jak i atmosfera na trybunach. Kolejny mecz na wyjeździe w Łagowie, z zespołem, który ma na swoim koncie komplet trzech zwycięstw.

ZKS Unia Tarnów – Chełmianka 2-2 (1-1)

Bramki: 0:1 Bonin (20′), 1:1 Sojda (44′), 1:2 Brzozowski (55′), 2:2 Putin (66′).

Unia Tarnów: Zając – Kajpust, Kokoszka, Węgrzyn – Sierczyński (76′ Nytko), Orlik (62′ Jacak), Kieroński (46′ Biś), Miłkowski (66′ Starzyk) – Biały, Putin, Sojda (76′ Adamski).

Chełmianka Chełm: Ciołek – Mazurek, Zbiciak, Skoczylas, Piekarski, Wołos, Bonin, Yohannes (46′ Brzozowski), Bednara (65′ Kanarek), Wiatrak, Dziubiński (78′ Myśliwiecki).

Żółte kartki: Miłkowski, Biś, Węgrzyn – Wołos, Kanarek