Aktualności
Unia Tarnów – Orkan Szczyrzyc 19.10.2019 – relacja, zdjęcia

Unia Tarnów – Orkan Szczyrzyc 19.10.2019. Na meczu z Orkanem Szczyrzyc gromadzimy się w 100 osób, dopingując głównie w drugiej połowie. Spotkanie było także okazją do treningu nowych przyśpiewek, gdyż najważniejszy pojedynek tej rundy wciąż przed nami. Pojawia się drobna choreografia z herbem, flagami i serpentynami. Sektor ładnie oflagowany, wiszą flagi: Unia Tarnów, Ultras, FC Sufczyn, Mościce, FC Dębno, Duma Tarnowa oraz transparent „Zakrzew – Pozdrowienia do więzienia”. Dobre nastroje nieco popsuła stracona bramka w ostatniej minucie meczu, przez co tylko remisujemy 1-1 i ponownie następuje zamiana na fotelu lidera. Pozostały jeszcze trzy kolejki, walczymy o powrót na pierwsze miejsce i wygrane, szczególnie w derbach!