Aktualności
Wygrana żużlowców Unii z Rybnikiem

Sportowych emocji ciąg dalszy. W niedziele żużlowcy Unii Tarnów w meczu I ligi podejmowali na własnym stadionie ROW Rybnik. Mecz udany dla gospodarzy, bo zwycięski 51-39. Przedstawiamy kibicowską relację Unia Tarnów Speedway Brigade:

UNIA TARNÓW – ROW Rybnik (23.05.2019)
Mecz z Rybnikiem w Jaskółczym Gnieździe był dla nas zdecydowanie najbardziej atrakcyjnym wydarzeniem w rundzie zasadniczej, zarówno aktualnie jak i w dawnych latach spotkania między Unią i Rybnikiem były zawsze ciekawe kibicowsko i cieszyły się dodatkowym smaczkiem niemal jak derby.
Mimo dobrej liczby gości (375 osób) mecz kibicowsko zdecydowanie należał do nas a goście byli słyszani w naszym sektorze tylko podczas większych zrywów jednak jak na taką liczbę było słabo. No ale czego oczekiwać od kibiców sukcesu jak dostawali w palnik od początku meczu.
Przed meczem organizujemy zbiórkę pod kinem gdzie zbieramy się w ok. 40 osób i ze śpiewem na ustach ruszamy na nasz sektor.
Nasz młyn tego dnia to ok. 180 osób, doping od początku do końca na dobrym poziomie, często wymieniamy uprzejmości z gośćmi i pozdrawiamy naszego kolegę woryne dając jasny przekaz jaki mamy do niego stosunek.
Prezentujemy również oprawę składającą się z dużego transa ULTRAS z dodatkiem biało niebieskich flag.
Na płocie 4 flagi tj. Unia Tarnów, ŚP. Krystian Rempała, 1928, FORZA UNIA i trans dla kolegi za kratami RUDY PDW.
Nasza Unia jest już blisko rundy play-off więc każdy po takim meczu pełna MOBILIZACJA i jedziemy dalej !

Zobacz także