Aktualności
Z Piwoszami w Bochni

8.VI.2019 – BOCHNIA. W sobotnie popołudnie udaliśmy się do Bochni w 102 osoby, aby wesprzeć Okocimskiego w ostatnim meczu sezonu. Docieramy w dwóch grupach w tracie pierwszej połowy z transparentem „Tarnów & Brzesko” oraz flagą PWST. Razem z „Piwoszami” tworzymy młyn dobrze dopingując. Mecz bardzo ciekawy, z emocjami, wygrany przez OKS 3-2. Po spotkaniu kibice świętują z zawodnikami na murawie. Dziękujemy za przekazaną koszulkę piłkarską, która wkrótce trafi na licytację na naszym profilu! Bardzo udany wyjazd! ZKS&OKS!

Zdjęcia: KLIKNIJ

 

 

Przed południem w piknikowej atmosferze oglądaliśmy mecz „Jaskółek” z Dunajcem Zakliczyn. W naszym zespole wystąpiło czterech debiutantów. Odmłodzony i eksperymentalny skład poskutkował porażką 1-2, ale mecz miał bardziej wymiar szkoleniowy, bo najważniejsze przed nami.

UWAGA!! Baraże zbliżają się wielkimi krokami, w związku z tym zaczynamy zapisy na wyjazdowy mecz do Giebułtowa. Koszt 25 zł! Prosimy jak najszybciej zgłaszać się na nasz profil w wiadomości prywatnej. Kluby wstępnie uzgodniły termin 20 czerwca tj. w Boże Ciało! Gdy pojawi się oficjalne potwierdzenie przez MZPN podamy godzinę zbiórki na ten wyjazd. Przed nami mecze o wszystko. Cały rok pracy naszych piłkarzy rozstrzygnie się w dwumeczu z Jutrzenką. Nasze wsparcie jest niezbędne. Nikt nie odpuszcza – walczymy o awans!

Zobacz także