Aktualności
Zaczynamy sezon w Tarnowie – wyjazd do Brzeska

Jutro, w środę 15 sierpnia rozpoczynamy nowy sezon na własnym stadionie. O godz. 18:00 Jaskółki podejmą Watrę Białka Tatrzańska. Kibice, którzy przybędą na ten mecz w barwach wejdą za darmo! Przekazujemy info kolegom, znajomym i tłumnie przychodzimy dopingować naszą drużynę do zwycięstwa! Na meczu będzie kilka niespodzianek, więc wszyscy w środowe popołudnie stawiamy się w „Jaskółczym Gnieździe!”

Natomiast w sobotę 18.08 wyjazd do BRZESKA, gdzie gramy z OKOCIMSKIM! Na ten mecz również przygotowano wiele atrakcji, więc nie może tam nikogo zabraknąć. Przekazujemy info, nakręcamy się i udostępniamy wydarzenie. Koszt wyjazdu 10 zł, ZBIÓRKA pod dworcem PKP w Mościcach o godz.15:00 skąd ruszymy autokarami. Osoby chcące jechać na ten mecz autokarem proszone są o uprzednie poinformowanie o swoim zamiarze w wiadomości prywatnej. Dla wszystkich, którzy udają się do Brzeska na własną rękę informacja, że zbieramy się w Brzesku na rynku o godzinie 16:00!

W odpowiedzi na ewentualnie pytania osób, które po meczu mają zamiar zostać na integracje – autobus w jedną stronę nie będzie kosztował 5zł i odjeżdża w niedługim czasie po meczu. Prosimy o przynoszenie pieniędzy na jutrzejszy mecz.

TYLKO UNIA!

Zobacz także