Aktualności
ZKS Unia Tarnów – Cracovia II 28.08.2021 (relacja)

ZKS Unia Tarnów – Cracovia II 28.08.2021. Rozegraliśmy mecz ligowy z rywalem, który rok temu pozbawił nas awansu, stąd też pierwsza oprawa po osiągnięciu tego celu nie mogła być inna – „nigdy więcej 4 ligi”. Do transparentu z tym hasłem przygotowaliśmy kartony malowane puchami z napisem „2 liga”. To kolejny cel, który stoi przed naszym klubem i piłkarzami. Jeszcze nie w tym roku, ale liczymy, że w najbliższej przyszłości. Doping rozpoczynamy od początku meczu i prowadzimy cały czas. Tego dnia wspierają nas fani Okocimskiego (25 osób), Wisły (15 osób) i Stali (5 osób). Niestety, mimo walki o odrobienie strat w drugiej połowie ponosimy pierwszą porażkę w tym sezonie 1-2. Mecz oglądało około 400 osób. Wcześniej w trzy auta udajemy się na przedpołudniowy mecz w Brzesku Okocimskiego z Popradem Muszyna, dzień później jesteśmy obecni na meczu Wisła – Legia.

 

 • GALERIA Z MECZU
 •  

  W tabeli 3 ligi gr. IV Unia zajmuje 10 miejsce. W sobotę o czeka nas wyjazd do Radzynia – zapisywać się można w wiadomości prywatnej podając: imię, nazwisko, PESEL. Kolejny mecz w Tarnowie zapowiada się niezwykle interesująco, gdyż 8 września gościć będziemy lidera Siarkę Tarnobrzeg.

   

  Unia Tarnów – Cracovia II 1:2 (0:2)

  Bramki: 0:1 Zaucha 11, 0:2 Piszczek 36, 1:2 Biały 70.

  Żółte kartki: Sojda, Adamski – Wiśniewski, Rakoczy, Bracik.

  Unia Tarnów: Zając – Biś (84 Dubas), Kokoszka, Węgrzyn (46 Adamski) – Sierczyński, Jacak (77 Wardzała), Miłkowski (46 Starzyk), Kajpust – Biały, Putin (46 Nytko), Sojda.

  Cracovia II: Wilk – Supryn, Zaucha (90 Nowicki), Knach, Rakoczy, Bracik, Myszor (63 Ruben Lopez Huesca), Piszczek (54 Bociek), Ziemnik, Wiśniewski.

   

  Doping:

  Skrót meczu:

  Zobacz także