Aktualności
Żużel: Unia Tarnów – Falubaz

UNIA TARNÓW – Falubaz Zielona Góra 08.04.2018. Oświadczenie Kibiców „Ultras Jaskółki”.

W związku z wczorajszymi wydarzeniami, które miały miejsce na środku pierwszego łuku- miejscu znanym prawdziwym Kibicom, przez duże K- jako młyn, chcieli byśmy zdementować pewne pomówienia oraz odnieść się do całej sytuacji.

Od 3 sezonów nasza Grupa wspiera dopingiem zawodników Unii Tarnów, poświęcamy swój czas na przygotowanie opraw i wkładamy całe serce w to, aby uświetnić widowisko jakim niewątpliwie są mecze przy Z3. Wczoraj, po standardowym rozwieszeniu flag na łuku, pojawiły się ze strony „sezonowców” o to, że (UWAGA!) flagi zasłaniają im tor. Tutaj nasuwa się pytanie: po co siadasz na pierwszym łuku? W dodatku koło młyna gdzie od ponad 10 lat regularnie prowadzony jest doping, gdzie rozwieszane są flagi? Sytuacje, w których jakiś janusz z piwem w ręce próbuje zerwać z płotu BARWY, które powinny być dla każdego PRAWDZIWEGO kibica świętością, nie są i nie będą tolerowane!

Wczoraj wisiały 3 flagi, na meczu z Gdańskiem było ich 5, gdzie wtedy byłeś że Ci nie przeszkadzały drogi kibicu? Pierwsza liga nie przyciągnęła Cię na stadion?

Na jaką reakcję liczyłeś krzycząc ”ściągaj tą szmate” ?
Wczorajsza sytuacja zdecydowanie wymknęła się spod kontroli, pozostaje nam przeprosić postronne osoby za usłyszane obraźliwe słowa w ich kierunku to nie powinno mieć miejsca.
Apelujemy także do Unia Tarnów ŻSSA o wydzielenie sektora dopingującego na stadionie na którym nikomu nie będziemy przeszkadzać.

Dementujemy również wszelkie plotki, jakoby pod gniazdem interweniowała ochrona. Ludzie w kamizelkach to nikt inny jak fotografowie. Ale jak wiemy sensacje w XXI wieku o „zadymach i interwencjach” na trybunach są w cenie.

W żaden sposób nie będziemy również odpowiadać na komentarze i zaczepki kierowane pod naszym adresem . Powyższe oświadczenie powinno rozwiać wszelkie wątpliwości.

Dodatkowo jedna osoba z naszej grupy zostaje zawinięta za odebranie szalika KSM Krosno, jak można iść na stadion innej drużyny w swoim szaliku a potem gdy ktoś Ci go weźmie iść na Policję?

Z kibicowskim pozdrowieniem,
Ultras Jaskółki.

Zobacz także