Aktualności
Baraże z udziałem kibiców – sprzedaż tylko on line

Pierwszy mecz barażowy o awans do III ligi pomiędzy Unią Tarnów a Cracovią II Kraków odbędzie się w najbliższą środę w „Jaskółczym Gnieździe” o godz. 17:00. Po wielu perturbacjach wywołanych dziwną decyzją MZPN dopiero na dwa dni przed narzuconym terminem udało się dopiąć formalności, aby zorganizować mecz na naszym stadionie. Na trybunach będzie mogło zasiąść 999 widzów – 800 na trybunie głównej i 199 na wirażu, gdzie będzie znajdował się młyn.

 

Bilety na wiraż są w cenie 15 zł. Sprzedaż internetowa pod linkiem: KUP BILET. Nie będzie możliwości zakupu w kasie stadionu!

 

Bilety na trybunę główną w cenie 25 zł. Na meczu będą obowiązywały odstępy zgodnie z zasadami sanitarnymi oraz obowiązkowe maski do zasłaniania twarzy. Przy wejściu na stadion obowiązkowa będzie dezynfekcja rąk. Będzie możliwość zakupu gadżetów Unii Tarnów.

 

Zachęcamy wszystkich do przybycia na ten jakże ważny mecz, pierwszy z dwóch decydujących o awansie do III ligi. Mimo przeciwności i stronniczości MZPN niech zwycięży ambicja i duch sportu. Piłkarze pokażcie, że jesteście ponad te gierki, walczcie, zostawcie serce na boisku – walczcie za Unię!! A kibiców zachęcamy do stworzenia atmosfery, która uskrzydli „Jaskółki”, na pohybel krętaczom.

Zobacz także