Aktualności
BKS Bochnia – Unia Tarnów 20.04.2019

BKS Bochnia – Unia Tarnów 20.04.2019. Na wyjeździe w Bochni meldujemy się w 105 osób, w tym 30 Okocimskiego Brzesko. Główna grupa dociera pod stadion przed rozpoczęciem spotkania i od początku zaczynamy doping na dobrym poziomie. Dołącza jeszcze kilka osób oraz fani Okocimskiego (dzięki za wsparcie). Pod koniec pierwszej połowy pada upragniona bramka powodując eksplozję radości w naszym sektorze. Po przerwie nastrój bardziej piknikowy, „Jaskółki” szybko zdobywają drugą bramkę i spokojnie kontrolują mecz. Po meczu dziękujemy zawodnikom za kolejne zwycięstwo i mobilizujemy przed zbliżającymi się derbami. Wygrywamy 10 mecz z rzędu, ale i tak cały czas gonimy lidera z Muszyny, który otrzyma punkty walkowerem za dzisiejszy mecz z Orkanem Szczyrzyc.

Bramki dla Unii zdobyli Artur Biały w 41 min. oraz Piotr Drozdowicz w 56. Uniści mają na swoim koncie 50 punktów. W środę zagrają zaległy mecz w Białce Tatrzańskiej. W następny weekend czeka nas pauza, gdyż otrzymamy 3 punkty walkowerem za mecz z wycofaną Olimpią Pisarzowa.

Piłkarze BKS-u przekazali nam piłkę z autografami drużyny, którą wkrótce wystawimy na licytację na naszym profilu Facebook.

Zobacz także