Aktualności
Z Chełmianką w Jaskółczym Gnieździe

Niestety, w Sandomierzu nie udało się odnieść pierwszego w tym sezonie wyjazdowego zwycięstwa. Nasz gorszy wynik wykorzystali nasi rywale i wracamy do strefy spadkowej lądując na przedostatnim 17 miejscu, jednak nasza strata do 10 miejsca to tylko 3 pkt. Okazję do odegrania się mamy już w sobotę, kiedy to w Jaskółczym Gnieździe podejmować będziemy drużynę Chełmianki. Póki co piłkarze z Chełma spisują się bardzo dobrze na wyjazdach,w których zdobyli aż 11 pkt do tej pory. To wskazuje, że przed Jaskółkami ciężkie starciem dlatego też będą potrzebować naszego mocnego wsparcia i głośnego dopingu.

Smaczku tej rywalizacji może dodać też fakt, że prawdopodobnie będzie nam dane gościć zorganizowaną grupę kibiców drużyny przeciwnej! Tym większa mobilizacja w naszym gronie! Na ostatnich dwóch meczach domowych, ze zdecydowanie mniej atrakcyjnymi przeciwnikami pokazaliśmy się z co najmniej przyzwoitej strony dlatego nie możemy obniżać naszych lotów i w młynie w sobotę musimy zasiąść jeszcze liczniej niż na meczu z Trzebinią! Początek spotkania w sobotę 4 listopada od godziny 14. CAŁA UNIA NA CHEŁMIANKĘ!

Na meczu będzie można zapisać się na wyjazd do Warszawy na Marsz Niepodległości. Cena to 75 zł, obejmuje ona okazjonalny gadżet.

Sprzedaż biletów od godziny 12:00. Obowiązuje elektroniczny system identyfikacji kibiców. Bilety w cenie 8 i 12 zł.

Zobacz także