Aktualności
Doping na turnieju rocznika 2008 – 19.02.2017

Podobnie jak przed miesiącem na turnieju rok starszych kolegów, przyszliśmy wesprzeć młode Jaskółki z rocznika 2008 w 45 osób. Tym razem doping był prowadzimy z kilkoma flagami na kijach, a także odnowionym bębnem. Pierwsza jego próba wypadła całkiem dobrze, co nas nakręciło do śpiewania, szczególnie pod koniec meczu przy przyśpiewce „Hej Unia gol”. Niestety doping przypadł na przegrany przez Jaskółki mecz, ale młodzi zawodnicy podziękowali nam brawami.

Bardzo ciekawy był ostatni pojedynek Jaskółek, który decydował o zajęciu 3 miejsca. Uniści wygrali po zażartym boju z Dąbrovią 1-0. Wystąpiło 9 drużyn, w tym inne tarnowskie jak Metal, Westovia i TAP. Po ceremonii wręczania medali i statuetek, naszym piłkarzom przekazaliśmy vlepki oraz kalendarze Elity Tarnowa na 2017 rok. Później przyszedł czas na pamiątkowe zdjęcia.

Do tej pory przez ostatnie kilka lat dopingowaliśmy wszystkie roczniki od 1998 do 2008, przygotowując przy tym oprawy. Teraz z niecierpliwością czekamy już na rozgrywki seniorów, które ruszą 1 marca.

TYLKO UNIA!

TURNIEJ O CZARNĄ JASKÓŁKĘ ROCZNIKA 2008:

ZDJĘCIA:

Zobacz także