Aktualności
Drugi mecz – druga wygrana

4.03.2017: Unia Tarnów – Wierna Małogoszcz. Mamy drugie zwycięstwo w tym roku. Tym razem rywal był z zdecydowanie niższej półki, ale z takimi bywa ciężko, o czym przekonaliśmy się jesienią. Dzisiaj tarnowianie stanęli na wysokości zadania i wygrali 2-1. Pod względem kibicowskim mecz zdecydowanie bardziej piknikowy. Zbieramy się w około 80 osób i dopingujemy z przerwami. W drugiej połowie zaczęła się lekka nerwówka na boisku, ale na szczęście udało się dowieźć komplet punktów.

Bramki dla tarnowian zdobyli Popiela i Wrzosek. W tabeli na razie Jaskółki przesunęły się na 9 miejsce. A już dzisiaj zapraszamy na szlagierowy pojedynek ze Stalą Rzeszów, który odbędzie się 19 marca (niedziela, g. 15:00). Na to spotkanie będzie prowadzona przedsprzedaż biletów, o której będziemy informować.

ZKS Unia Tarnów – MKS Wierna Małogoszcz 2-1 (1-0)
Bramki: 1-0 Łukasz Popiela 17, 2-0 Krzysztof Wrzosek 50- karny, 2-1 Marcel Tyl 71-samob.

Żółte kartki: Tyl, Lubera, Niemiec – Grunt, Paprocki, Zawadzki.
Sędziowali: Radosław Wąsik oraz Rafał Wójcik i Piotr Lewin z Lublina.
Widzów: 350.

UNIA: Banek – Jamróg, Bartkowski, Witek, Węgrzyn – Sojda (64 Niemiec), Wrzosek, Tyl (83 Drozdowicz), Popiela, Zawrzykraj (51 Lubera), Biały (90+2 Tyrka).

WIERNA: Gogulski – Foksa (55 Krzeszowski), Grunt, Kołodziejczyk Michał, Zawadzki – Paprocki, Wijas (57 Czarnecki), Mularczyk (76 Bala), Kupczyk, Kołodziejczyk Marcin – Rogula (67 Krzyżyk).