Aktualności
Inauguracja rundy wiosennej: Poprad Rytro – Unia Tarnów 28.04.2021

Poprad Rytro – ZKS Unia Tarnów 28.04.2021. Zwycięstwo na początek – walczymy o 3 ligę!

Z ponad miesięcznym opóźnieniem powróciliśmy wreszcie do ligowych zmagań. Na początek przypadł nam środowy wyjazd do Rytra. Na mecz docieramy na początku drugiej połowy i zajmujemy miejsce za bramką. Chociaż mecze odbywają się bez udziału publiczności w przypadku tego obiektu nie miało to większego znaczenia. Na płocie wieszamy flagę „SIWY PDW”. Cały czas głośno wspieramy naszych piłkarzy. Po zaciętej końcówce meczu, wywozimy z Rytra 3 pkt. Po meczu spisywanie i duża obstawa aż do Tarnowa. Łącznie nas około 80 osób w tym 10 Wisła Kraków.

 

Bramki dla Unii zdobyli – dwie Victor Putin, który okazuje się znakomitym wzmocnieniem „Jaskółek” oraz najlepszy strzelec zespołu Artur Biały. Ponownie jednak cała piątka najlepszych wygrała swoje mecze. Lubań ma 44 punkty, Wierchy, Poprad oraz Limanovia po 40, Unia 39. W sobotę biało-niebiescy zagrają w „Jaskółczym Gnieździe” z Orkanem Szczyrzyc. Z dobrych wiadomości dodajmy, że od 15 maja wracamy oficjalnie na trybuny. Większość meczów drugiej rundy będziemy rozgrywać w roli gospodarzy.
 

Poprad Rytro – ZKS Unia Tarnów 2-3 (1-2)
Bramki dla Unii:Viktor Putin 13’ 36’, Artur Biały 48’

Skład Unii: Lisak- Biś, Kokoszka, Malisz – Adamski (Lopes 50′, następnie Starzyk 60′), Orlik (Ostrowski 21′), Nowak (Theobalds 58′), Nytko (Dubas 82′) – Putin, Biały, Wardzała.
Żółte kartki: Nowak, Wardzala, Lopes, Lisak. Czerwona: Bartkowski (dwie żółte)

 

  • Zdjęcia
  • Zobacz także