Aktualności
Pamiętamy o naszych bliskich zmarłych

1 listopada w dniu Wszystkich Świętych wspominamy naszych bliskich zmarłych. Na zdjęciu grób śp. dyrektora Technikum Chemicznego Stefana Kowala, twórcy pierwszego klubu kibica wspierającego dopingiem zawodników Unii Tarnów w latach 70-tych. Na te lata datujemy początek ruchu kibicowskiego na Zbylitowskiej. W tym roku pożegnaliśmy wieloletniego fana tarnowskiego sportu, dla którego „Jaskółcze Gniazdo” stało się domem – śp. Czicziego.
Pamiętamy o naszych kolegach, są to m.in. śp. Jerry, śp. Zychu, śp. Młody, śp. Blaszok, śp. Boniek, śp. Hajle, śp. Kamil oraz o wszystkich, którzy za swojego życia mieli w sercu Jaskółki.

Wspominamy sportowców, w tym tych, którzy niedawno odeszli na progu swoich sportowych karier – śp. Krystiana Popielę i śp. Krystiana Rempałę. Cześć pamięci bohaterom walczącym o wolną Polskę podczas II wojny światowej, których sytuacja zmusiła do przerwania sportowych zmagań na rzecz obrony Polski. Niech ich heroizm wybrzmi szczególnie mocno w czasie, gdy bezcześci się miejsca pamięci w naszym kraju. Spoczywajcie w pokoju.

Zobacz także