Aktualności
Początek sezonu 2022/23: Unia Tarnów vs Sokół Sieniawa

ZKS Unia Tarnów – Sokół Sieniawa 6.08.2022. Niestety nowy sezon Jaskółki musiały rozpocząć poza swoim domem. Nie wpłynęło to dobrze na ich postawę na boisku i przegrały 0-2. Nas w młynie ponad 60 osób, dopingujemy z przerwami. Ogólna frekwencja nie była najgorsza, jednak domem Unii pozostaną na zawsze Mościce i strony konfliktu powinny jak najszybciej dojść do porozumienia, abyśmy powrócili do Jaskółczego Gniazda. Dobrą informacją jest to, że wreszcie rozpoczęły się prace budowlane na stadionie piłkarsko-lekkoaltetycznym.

 

Prawie 2 godziny przed meczem dostajemy info, że nasze pejsate przerzuty postanowiły wrócić do swoich korzeni i przyjść na mecz rodowitego klubu Tarnowa. Cieszy fakt, że na Unię wybrali się większą liczbą niż na mecze żydów na Bandrowskiego. Korzystając z okazji, podjeżdżamy na pobliski parking i mimo sporej obecności psów, wybiegamy na rozmowę z nimi, niestety pomimo wyrównanych liczb i po naszej stronie braku sprzętu, jak zwykle nie byli chętni się spotkać, i kto nie zdążył, miał bliskie spotkanie z asfaltem.

 

Wiemy, że przerzucanie się macie we krwi, ale u Nas to nie przejdzie – nie ma dla was powrotu! Następnym razem jak będziecie mieli odwagę straszyć Naszych piłkarzy na rozgrzewce, to nie rzucajcie słów na wiatr tylko stańcie z Nami do walki.

Zawsze nad wAMI!

Zobacz także