Aktualności
Porażka w Jarosławiu

Na kameralny, old schoolowy stadion w Jarosławiu docieramy autokarem pół godziny przed meczem. Dzięki sprawnemu wejściu na sektor doping zaczynamy jeszcze przed rozpoczęciem spotkania. Z przerwami dopingujemy przez cały mecz. Wieszamy flagi Elita Tarnowa, małą Mafię oraz flagę ETO (obecni w 5 osób). Ekipa wracająca z meczu Resovia – Karpaty (25 osób) dołącza w drugiej połowie. Łącznie jest nas 86. Gospodarze również wystawiają młyn i prowadzą doping.

Mimo dobrego początku, piłkarze w drugiej połowie dają się zdominować i przegrywamy 0-1.

JKS 1909 Jarosław – UNIA Tarnów 1-0 (0-0)
Bramka: 1-0 Paweł Hass 51.

JKS: Strączek – Gliniak, Sobol, Sokolenko, Świech – Kaganek (89 Rop), Daszyk, Kycko (77 Kłusek), Raba, Aab (67 Surmiak) – Hass.

UNIA: Lisak – Jamróg, Bartkowski, Więcek, Węgrzyn – Biały (79 Nowak), Witek, Niemiec (60 Tyl), Wrzosek (65 Drozdowicz), Zawrzykraj – Lubera (56 Sojda).

Żółte kartki: Gliniak, Hass, Surmiak – Witek, Węgrzyn.
Sędziował: Karol Iwanowicz z Lublina.