Aktualności
Relacja: Unia Tarnów – Poprad Muszyna 22.05.2021 (ultras)

ZKS Unia Tarnów – Poprad Muszyna 22.05.2021. Czekaliśmy na pierwszy poważny sprawdzian tej wiosny w „Jaskółczym Gnieździe” i się doczekaliśmy. Po 16 ligowych zwycięstwach z rzędu Poprad Muszyna sromotnie poległ na naszym stadionie 4-0. I choć styl i wynik wywołał na trybunach ogromną radość, to musimy pamiętać, że przed nami kolejne 6 kroków, aby móc zagrać w barażach. Doping prowadzimy przez cały mecz. W pierwszej połowie prezentujemy oprawę „Unia Tarnów Sportowe Charaktery” z sektorówką z logo UTSC, do której odpalamy 20 czerwonych rac i kilka czarnych świec, które konkretnie zadymiają stadion. W tym czasie pada pierwsza bramka po strzale Dominika Wardzały, za chwile Łukasz Popiela podwyższa na 2-0. Druga połowa do dalsza zabawa na trybunach jak również znakomita gra na boisku. Na meczu debiutują nowe flagi UTSC oraz osiedlowa Chyszów. Nas w młynie 160 osób, w tym 30 Wisła Kraków. Po meczu dziękujemy zawodnikom za świetny występ. 3 liga ZKS!

• Zdjęcia
  •

Warto dodać dobrą informację z dzisiejszego dnia. Metal wygrywa z najbliższym naszym rywalem Lubaniem Maniowy 2-1, przez co pozostajemy na fotelu lidera z 2 punktami przewagi. Pamiętać jednak należy, że rywale Poprad i Lubań mają zaległy mecz do rozegrania między sobą.

ZKS Unia Tarnów – Poprad Muszyna 4:0 (2:0)