Aktualności
Relacja: Unia Tarnów – Stal Rzeszów 25.04.2018 (zdjecia, video)

Unia Tarnów – Stal Rzeszów 25.04.2018. Cztery dni po meczu z Karpatami ponownie prezentujemy oprawę w „Jaskółczym Gnieździe”. Tym razem odnosiła się do sytuacji ze stadionem dla piłkarzy Unii, hasłem: „Mościce naszych spotkań lokalizacja” przypominamy władzom miasta i klubu, gdzie Unia ma mieć swój stadion. Na razie wiemy, że „Jaskółcze Gniazdo” ma być modernizowane za kilkadziesiąt milionów złotych jako wspólny obiekt piłkarsko-żużlowy, jednak tylko do wymogów 1 ligi. Za parę lat może się ponownie okazać, że wydano wielkie pieniądze na niefunkcjonalny obiekt. Wciąż jednak nie ma decyzji, co do mniejszego stadionu typowo piłkarskiego po drugiej stronie, który w obecnych warunkach jest kluczowy dla prawidłowego rozwoju piłki nożnej w naszym klubie. Transparent uzupełniły flagi w biało-niebieskie pasy i duża ilość konfetti. Nas do 150 osób, z dopingiem przez prawie cały mecz, chwilami bardzo dobrym! Wieszamy flagę „Władcy Miasta” oraz transparent dla Ś.P. Kamila, którego pożegnamy w najbliższy piątek. Dodajmy, że związek piłkarski nakazał Unii tego samego dnia, o tej samej porze (różnica pół godziny) rozegranie meczu w ramach Pucharu Polski w Tuchowie. Mecz się nie odbył z naturalnych względów. Decyzje co do niego podejmie TOZPN.

 

 • ZDJECIA
 •  

   

  ZKS Unia Tarnów – Stal Rzeszów 0-5 (0-2)

  Bramki: 0-1 Reiman 19-karny, 0-2 Szeliga 31, 0-3 Ceglarz 74, 0-4 Reiman 86, 0-5 Gil 90+4.
  UNIA: Banek – Wierzchowiec, Bartkowski (55 Tyl), Więcek, Węgrzyn – Hebda, Ściślak – Nytko (33 Więcek), Sojda (61 Bachara), Lubera (55 Tyrka), Łazarz – Biały (75 Orlik).

  STAL: Wasiluk – Szeliga, Basista, Duda, Kordas (80 Maślany) – Pikul, Gliniak (75 Skała), Bętkowski (70 Skiba), Reiman, Ceglarz (80 Gil) – Koczon (35 Milunovic).
  Żółte kartki: Hebda, Sojda, Więcek, Ściślak, Tyl – Basista, Kordas.

  Czerwona kartka: Wierzchowiec (27 minuta).
  Sędziował: Piotr Kozłowski z Lublina.
  Widzów: 500.

  Zobacz także