Aktualności
Relacja z wyjazdu do Lublina

3.06.2017: Motor Lublin – Unia Tarnów. Na wyjazd do Lublina wybieramy się wypełnionym autokarem w 54 osoby. Po drodze natrafiamy na wypadek i musimy kierować się objazdem, przez co docieramy na mecz już po jego rozpoczęciu. Wejście bardzo sprawne, można tylko pozazdrościć stadionu na poziomie ekstraklasy, jakiego od lat nie możemy doczekać w Tarnowie. Wywieszamy flagę Mafię i rozpoczynamy doping, który jak na naszą liczbę był całkiem niezły. Próbujemy się przebijać chwilami przez głośny doping gospodarzy. Akustyka na tym stadionie jest znakomita, co pozwala stworzyć klimat piłkarskiego widowiska nawet w III lidze. Mecz oglądało prawie 4 tys. widzów. Na boisku 3-0 dla Motoru.

 

GALERIA:

 • Motor Lublin – Unia Tarnów
 •  

  Unia zajmuje 11 miejsce z dorobkiem 37 punktów. Już w środę Uniści zagrają ze Spartakusem Daleszyce o godz. 17:30. Będzie to ostatni mecz w Tarnowie.

   

  Motor Lublin – ZKS Unia Tarnów 3-0 (2-0)

  Bramki: 1-0 Szysz 34, 2-0 Gieraga 37, 3-0 Gieraga 62-karny.
  MOTOR: Socha – Tadrowski (59 Paluch), Cholerzyński, Gieraga, Słotwiński (87 Nytko) – Tymosiak, Kamiński, Kaczmarek, Szysz (59 Michota), Oziemczuk – Majkowski (67 Stachyra).

  UNIA: Lisak – Jamróg, Bartkowski, Witek, Węgrzyn – Biały (87 Nytko), Tyl (67 Zawrzykraj), Hebda, Wrzosek, Sojda (73 Lubera) – Popiela (79 Tyrka).

  Żółte kartki: Lisak, Witek, Popiela.
  Sędziowali: Maciej Łamasz oraz Łukasz Łamasz i Maciej Szymczycha z Jarosławia.

  Zobacz także