Aktualności
Unia Tarnów – Limanovia Limanowa 5.06.2021 – relacja

ZKS Unia Tarnów – Limanovia Limanowa 5.06.2021. Bardzo udany mecz, chociaż jeszcze na pół godziny przed jego rozpoczęciem nad stadionem Unii przechodziła ulewa. Dla naszych piłkarzy nie ma meczów bez stawki, muszą wygrywać każdy i tym razem pokazali klasę, już do przerwy wbijając rywalom 4 gole. Prowadzimy doping w asyście bębna przez większość spotkania. Oprawę z motywem weekendowym prezentujemy w drugiej połowie. Sektorówka składała się z czterech części – kibica, pociągu, kufli z piwem i piłki. Odpalamy białe race. Chwile później tworzymy biało-niebieskie flagowisko ze świecami dymnymi w naszych barwach. Na sektorze wieszamy kilka flag – Władcy Miasta, Ultras, FC Dębno, Mościce, UTSC, Chyszów i Siwy PDW. W młynie nas 100 + 50 Wisła Kraków + 7 Okocimski Brzesko. Mecz kończymy wynikiem 5-2. Schodzimy do piłkarzy razem śpiewając i fetując 20 zwycięstwo w tym sezonie. Panowie jeszcze trzy i baraże. 3 liga ZKS!

Najbliższy rywal Unii to Wierchy Rabka. Mecz w środę o godz. 18:00 w Tarnowie.