Aktualności
Unia Tarnów – Limanovia Limanowa – relacja ultras

Unia Tarnów – Limanovia Limanowa 11.05.2019. Dopiero w połowie maja doczekaliśmy się weekendowego meczu na naszym stadionie w godzinach popołudniowych. Wszystko za sprawą wytycznych prezesa ŻSSA. W kontekście szansy na awans, jak również możliwych baraży mamy nadzieję, że taka sytuacja nie będzie się powtarzać, wymaga tego elementarny szacunek przede wszystkim do kibiców Unii Tarnów.

 

  • ZDJĘCIA
  •  

    Spotkanie z jednym z najgroźniejszych rywali w walce o 1 miejsce w naszej grupie IV ligi uatrakcyjniamy ultrasowsko. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym, bo mimo spadku była to już 10 oprawa w tym sezonie. Rozciągamy 15 metrową folię z napisem – INSTYTUCJA ULTRAS, którą podświetlały białe stroboskopy, ognie wrocławskie i race. Odpalamy także niebieskie świece dymne i machamy białymi i niebieskimi machajkami, a u góry zawieszamy herb klubowy. Choreografia biało-niebieskich barw cieszy oko, jedynie słoneczna pogoda osłabiła możliwy efekt. Na trybunie wieszamy flagi: Forza Unia, Ultras, Wschodnia Strona Miasta, Zielone, Mościce, małą datówkę 1928 oraz trans Rudy PDW. Po meczu udajemy się pod kryminał pozdrowić naszego Kolegę. Świetna atmosfera, zabawa, doping bardzo dobry, prowadzony niemal całe spotkanie. Nas 160 osób, w tym 5 Okocimski Brzesko. Mecz oglądało ok. 400 widzów. Piłkarze wygrali 2-0 i postawili kolejny krok w drodze awansu do III ligi.

    Dzień później najgroźniejszy obecnie Poprad Muszyna przegrał 3-6 z Lubaniem Maniowy, co jeszcze bardziej przybliża nas do celu. Pozostaje 5 kolejek do końca i ewentualne baraże z rywalem z grupy zachodniej. Wierzymy w awans – 3 liga ZKS! Brawo Jaskółki!

    Zobacz także