Aktualności
Unia Tarnów w barażach o III ligę 20 i 25 czerwca

Kluby walczące w barażu o awans do III ligi Unia Tarnów i Jutrzenka Giebułtów ustaliły terminy rywalizacji. Pierwszy mecz na wyjeździe w Giebułtowie rozegramy w Boże Ciało – 20 czerwca o godz. 17:00. Rewanż odbędzie się w Tarnowie we wtorek 25 czerwca o godz. 17:00. Dwumecz zdecyduje o tym, która z drużyn w przyszłym sezonie będzie rywalizować na trzecioligowych boiskach.

Awans do III ligi grupy IV uzyskały już Wisłoka Dębica, Hetman Zamość i Korona II Kielce. W Małopolsce są dwie grupy IV ligi, w związku z tym czwartego beniaminka wyłonią dopiero baraże. Będzie to najważniejsze starcie i prawdziwy sprawdzian dla „Jaskółek”. Zbiórka na wyjazd 20 czerwca o godz. 14:15. Wyjazd 14:30. Koszt – 25 zł. Prosimy zapisywać się na naszym profilu na Facebooku. Bądźmy z piłkarzami od pierwszej do ostatniej minuty!

Osoby, które jadą indywidualnie także prosimy o przybywanie na zbiórkę pod nasz stadion! Misję baraże czas zacząć – mobilizujcie i zapraszajcie znajomych. Po roku banicji czas na powrót i odbudowę siły ZKS Unia Tarnów.

Obyśmy mogli świętować tak jak w 2012 roku. Dla przypomnienia radość i feta po decydującym meczu w Limanowej. Wtedy Unia uzyskała awans do II ligi:

 

Rywal barażowy jest dość egzotyczny. W takim krajobrazie przyjdzie nam grać w przyszły czwartek.

Zobacz także