Aktualności
Unia wygrywa w Radzyniu Podlaskim

Orlęta Radzyń Podlaski – ZKS Unia Tarnów 4.09.2021. Na najdalszy w tej rundzie wyjazd do Radzynia Podlaskiego udaje się 9 Unistów. Zajmujemy miejsce w sektorze gości i kilkukrotnie zaznaczamy swoją obecność. Unia odnosi drugie ważne wyjazdowe zwycięstwo w rundzie z wyżej notowanym rywalem. Po meczu piłkarze dziękują nam za obecność i zawijamy do Tarnowa.

 

Dzień później UTSC zdobywa małą flagę RT lokalnej rywalki po meczu w Zakliczynie.

 

Orlęta Radzyń Podlaski – ZKS Unia Tarnów 0-2 (0-1)
Bramki: Artur Biały (15′, 68′)

UNIA: Zając, Węgrzyn, Kokoszka, Kajpust, Sierczyński, Orlik(81’Adamski), Putin, Dubas(70’Miłkowski), Sojda(81’Ostrowski), Biały, Starzyk(70’Biś).

 

W środę przed Jaskółkami prawdziwy sprawdzian formy. Tarnowianie zagrają z liderem Siarką Tarnobrzeg, która ma komplet 18 punktów. Unia z 9 punktami zajmuje 9 miejsce. Początek spotkania o godz. 17. Zbiórka 16:15 pod MCK i wszyscy idziemy pod stadion!

Z Siarką ostatnio rywalizowaliśmy w II lidze. Mecz w Tarnowie w 2012 roku przyciągnął dwa tysiące kibiców a Unia wygrała 2-0.

 

Natomiast w niedzielę gramy na wyjeździe z Sokołem Sieniawa, na wyjazd zapisujemy się w wiadomości prywatnej na profilu fb: ELITA TARNOWA – koszt 30 zł, odjazd 13:30 spod stadionu!

Zobacz także