Aktualności
Walczyli do końca – remis z Lubaniem Maniowy

Unia Tarnów – Lubań Maniowy 25.08.2018 (2-2). Mecz z Lubaniem w „Jaskółczym Gnieździe” nie wywołał takiego zainteresowania jak poprzednie, ale jak się okazało nie brakowało w nim piłkarskich emocji. Trochę dopingujemy w pierwszej połowie, dużo lepiej było po przerwie. Piłkarze przegrywali już 0-2, dodatkowo nie wykorzystali rzutu karnego. Ciągłe ataki na bramkę rywali zaowocowały dwoma golami, chociaż z przebiegu gry ten mecz powinien być spokojnie wygrany. Duże emocje spowodowały, że w końcówce doping był naprawdę głośny, taki jaki powinien być zawsze i uskrzydlił „Jaskółki” dążące do zwycięstwa! Nas do 70 osób. Po meczu dziękujemy za walkę do końca, mimo jedynie remisu, który nie może satysfakcjonować.

Ważna informacja dla wszystkich chętnych na środowy wyjazd do Krosna. W związku z dużym zainteresowaniem koszt wyjazdu uległ zmianie i wynosi dla wszystkich 20 zł (+bilet na mecz)! Mamy jeszcze ostatnie wolne miejsca – możecie zapisywać się w wiadomości prywatnej, nawet jeśli brakuje Wam pieniędzy to lepiej jechać niż, aby miały zostać puste miejsca! Zbiórka o 14:50 obok dworca PKP w Mościcach.