Aktualności
Zapisy na wyjazdy do Lublina i Jarosławia

Dziś Wielka Sobota, a przed nami w kwietniu 2 wielkie wyjazdy!! Na pierwszy ogień idzie eskapada na Motor do Lublina. Niedawno mieliśmy okazje gościć tam przy okazji meczu Resovii i poczuć jaka atmosfera panuje na Arenie Lublin… Jest to prawdopodobnie najbardziej prestiżowy wyjazd w naszej lidze!! Następnie pod koniec miesiąca udamy się do Jarosławia na JKS!! Bedzie to nasza druga wizyta w Świrlandii, a ostatnio zameldowaliśmy się w 86 osób w tym 5 naszych przyjaciół z ETO… STAĆ NAS NA POPRAWIENIE TEGO WYNIKU!!

Zapisy prowadzimy tradycyjnie poprzez wiadomości na profilu Elita Tarnowa, u ogarniętych osób oraz na meczach w Jaskółczym Gnieździe. Najbliższy już 7 kwietnia o 12 z Resovią!! Zapisując się na oba wyjazdy płaci się za przejazd 60 zł… Ponadto organizujemy konkurs!! Pięciu pierwszych kibiców poniżej 18 roku życia, którzy zapiszą się na oba wyjazdy i publicznie udostępnią tą grafikę otrzymają w Jarosławiu kibicowskie kalendarze na 2018 rok!!

Pełna mobilizacja i nakrętka!! Udostępniamy i informujemy znajomych… Wielokrotnie już to zaznaczaliśmy jak ważny jest to dla nas rok. Reprezentujemy klub z 90 letnią tradycją i to na nas spoczywa kontynuowanie tego dziedzictwa… Dlatego z szacunku dla tych wszystkich co byli przed nami musimy godnie się prezentować, jak na Elitę Tarnowa przystało!! UNIA TO MY!!

– wyjazd do Lublina 14 kwietnia
– wyjazd do Jarosławia 28 kwietnia

Zobacz także