Aktualności
ZKS Unia Tarnów – KSZO Ostrowiec 2.10.2021 (relacja)

ZKS Unia Tarnów – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2.10.2021. Mecz dwóch sąsiadujących ze sobą zespołów dostarczył sporej ilości emocji, szczególnie w końcówce. Piłkarze wyszli w koszulkach „Miły jesteśmy z Tobą, cała Unia zawsze razem” z życzeniami powrotu do zdrowia dla naszego młodego zawodnika Michała Miłkowskiego, który przeszedł zabieg rekonstrukcji wiązadeł krzyżowych. Liczymy na szybki powrót do zdrowia i na boisko!

 

W drugiej połowie prezentujemy oprawę z hasłem na transparencie „Unia rozpala w nas emocje” z Jaskółką trzymającą racę, do której odpalamy żółte i czerwone race oraz tworzymy flagowisko. Zachodzące słońce nieco zmniejszyło zamierzony efekt. Piłkarze postanowili dostosować się do treści oprawy i nie pierwszy już raz w tym sezonie zafundowali nam dreszczowiec do ostatniej minuty. Goście bramkę zdobyli już w 4 min., a Jaskółki do wyrównania doprowadziły w doliczonym czasie gry. Na sektorze pojawiła się odnowiona flaga FORZA UNIA, która powstała w 2000 roku. Z nami 4 kibiców Okocimskiego i 7 Wisły Kraków. Po meczu dziękujemy piłkarzom za walkę oraz wygrane środowe derby.

 

 • GALERIA
 •  

   

  Dzień wcześniej do Gliwic udało się 67 kibiców Unii na mecz Wisły Kraków z Piastem Gliwice.
   

   

  Oprawa:

   
  Skrót meczu:

   

  ZKS Unia Tarnów – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-1 (0-1)

   

  Bramki: Gruchała-Węsierski 4′, Starzyk 90+3′

  KSZO: Sylwestrzak – Camargo, Majda, Kuzior(46’Dereń), Brągiel, Głaz, Gałecki, Nawrot, Szela, Gruchała-Węsierski(25’Żurek).

  Unia: Zając – Węgrzyn, Biały, Putin, Sojda(69’Adamski), Kajpust, Matyjewicz, Jacak(86’Ostrowski), Kokoszka, Sierczyński (46’Nytko), Kieroński(69’Starzyk).

  Żółte kartki: Putin, Biały, Kuzior, Brągiel, Matyjewicz, Lipiec.
  Sędziował: Jakub Borkowski, Tychy.

  Zobacz także