Aktualności
ZKS Unia Tarnów – Siarka Tarnobrzeg 8.09.2021 – relacja

ZKS Unia Tarnów – Siarka Tarnobrzeg 8.09.2021. Środowy wieczór wraz z milionami polskich kibiców zapamiętamy dzięki wielkim emocjom na Stadionie Narodowym w meczu z Anglikami i bramce wyrównującej w 91 min. po uderzeniu głową Damiana Szamańskiego. Nasze Jaskółki także dostarczają nam sportowych wrażeń, choć tym razem to rywale gonili wynik i straciliśmy zwycięstwo w doliczonym czasie gry.

 

Przed meczem remis z liderem mającym na koncie komplet zwycięstw większość kibiców wzięłaby w ciemno, jednak z przebiegu gry można odczuwać spory niedosyt po końcowym gwizdku sędziego. Na meczu dopingujemy w asyście bębna, ponownie zachęcając publiczność do wsparcia Jaskółek. Na sektorze wiszą flagi Jaskółki, Ultras i UTSC oraz transparent – Broniek wracaj do zdrowia! Dziękujemy piłkarzom za walkę i czekamy na zwycięstwa w kolejnych meczach. Pod stadion docierają kibice gości wraz z Wisłoką.

 

W niedzielę Unia zagra w Sieniawie, zaś za tydzień w sobotę u siebie z Tomasovią.

 

Unia Tarnów – Siarka Tarnobrzeg 2-2 (1-0)

Bramki: 1:0 Kajpust 36, 2:0 Putin 60, 2:1 Martinez 77, 2:2 Zawiślak 90+1.

Żółte kartki: Dubas, Kokoszka, Kieroński – Janeczko, Rogala.

Unia: Zając – Kajpust, Kokoszka, Węgrzyn – Dubas (69 Matyjewicz), Biś (46 Kieroński), Orlik, Sierczyński – Putin (84 Jacak), Biały (84 Nytko), Sojda.

Siarka: Pietryga – Bałdyga (64 Tabor), Janeczko, Stefanik, Tyl (80 Duda), Sulkowski, Józefiak, Bierzało, Rogala (64 Mróz), Zawiślak, Dapollonio (56 Martinez).

Zobacz także