Aktualności
Znakomity mecz w Limanowej! Unia Tarnów wygrywa 3-0

Limanovia Limanowa – ZKS Unia Tarnów 8.05.2021. Po raz drugi wiosną udajemy się do Limanowej, tym razem waga spotkania była dużo większa, gdyż nasi piłkarze walczą o zajęcie pierwszego miejsca w lidze. Wciąż stadiony są zamknięte, dlatego pozostało dopingowanie spod bramy. Część osób przybyła przed główną grupą, która dotarła około 10 min. meczu. Potem dołącza jeszcze auto zatrzymane przez policję. Wpada kilka mandatów. Dopingujemy w pierwszej połowie i mobilizujemy do walki piłkarzy schodzących do szatni, po czym zawijamy się w drogę powrotną. Kilka osób znajduje miejsce po drugiej stronie stadionu skąd obserwuje poczynania zawodników na murawie. Nas 80 osób, w tym 10 Okocimskiego Brzesko, 10 Wisły Kraków i fan Stali Gorzów. Ogromne brawa należą się piłkarzom biało-niebieskich. Rozegrali znakomite spotkanie, zdecydowanie dominując w drugiej połowie. Wygrali 3-0, co było i tak najniższym wymiarem kary dla rywali. Dzięki tej wygranej i remisowi Metalu Tarnów z liderem Lubaniem Maniowy, zmniejszyliśmy stratę do głównego rywala na jeden punkt.

• ZDJĘCIA
  •

Bramki dla Unii zdobyli Wardzała, Orlik i Lopes. Za tydzień rozpocznie się runda rewanżowa. Unia zagra w grupie mistrzowskiej. Pierwszy mecz w Gorlicach. Aż 6 na 9 spotkań odbędzie się w Tarnowie. Wstępny terminarz wygląda następująco:

Limanovia – Unia Tarnów 0-3 (0-0)
    0:1 Wardzała 55, 0:2 Orlik 79, 0:3 Thiago Lopes 87.

W 75 minucie czerwoną kartkę otrzymał bramkarz Limanovii, Karol Pietrzak (za faul taktyczny).
    Żółta kartka: G.Mus.
    Sędziował: Jonasz Kita (Libiąż).

UNIA: Lisak – Malisz, Kokoszka, Mabassa, Węgrzyn – Theobalds (57 Orlik), Wardzała (80 Bis), Nytko (57 Lopes), Starzyk (57 Popiela) – Putin (86 Nowak), Biały.