Aktualności
Znamy terminarz rundy wiosennej

Został ustalony dokładny terminarz piłkarskiej wiosny w III lidze gr. IV. W zakładce >>TERMINARZ zaktualizowaliśmy rozpiskę meczów naszych „Jaskółek”, abyście mogli na bieżąco sprawdzić, kiedy mamy mecze. O wszelkich ewentualnych zmianach będziemy Was informować. Zaczynamy zaległym meczem z Garbarnią w Jaskółczym Gnieździe już 1 marca o godzinie 15. Jednak największe hity dopiero przed nami.

Na pierwszy plan wysuwa się pojedynek z rzeszowską Stalą, z którą mecze od zawsze bardzo mocno elektryzują fanów Jaskółek i to nie tylko piłkarskich. Dodajmy do tego, że Stal należy do ścisłej czołówki naszej ligi zarówno pod względem sportowym i co nas bardziej interesuje kibicowskim. Dlatego wszystko wskazuje na to, że 19 marca czeka nas prawdziwy szlagier, na którym nikogo nie może zabraknąć!

Interesująco zapowiada się spotkanie z KSZO Ostrowiec 15 kwietnia. Najprawdopodobniej kibice tej drużyny po raz pierwszy pojawią się na naszym stadionie mimo tego, że jest to już nasz czwarty sezon w jednej lidze. Do tej pory niestety mecze rozgrywane były albo bez udziału publiczności, albo z zamkniętym sektorem gości.

Dodatkowo 3 maja powinniśmy się spodziewać obecności fanów JKS Jarosław, a 14 maja gramy mecz z naszymi układowiczami z Resovii. Równie ciekawie zapowiadają się wyjazdy. Szykuje się kilka dalekich wycieczek w nowe miejsca. W tamtym roku mogliśmy gościć u siebie kibiców Avii Świdnik oraz Orlęta Radzyń Podlaski, więc tym razem powinniśmy wykorzystać okazję i odwzajemnić się wizytą u nich! Wydaje się jednak, że to nie te wojaże najmocniej działają na wyobraźnie Unistów…

Najbardziej mobilizujemy się na eskapady do Krosna oraz Lublina! Z naszymi byłymi zgodowiczami Karpatami gramy 22 kwietnia. Będziemy tam po raz pierwszy od momentu zerwania zgody, więc WSZYSCY powinni jechać i uczestniczyć w tworzeniu kibicowskiej historii Unii. Wyjazd na Motor to z kolei 3 czerwca i myślę, że nikogo nie trzeba będzie specjalnie namawiać na ten mecz.

Osobny temat to DERBY TARNOWA! To coś więcej niż mecz! Dla każdego kibica Unii niezależnie od stażu, miejsca na trybunie czy zainteresowań walka z naszymi miejscowymi rywalkami powinna być świętością. Dlatego na pewno nie odpuszczamy tego meczu bez względu na miejsce jego rozgrywania, datę oraz pomysły policji, mzpn, klubu rywalek… JEST TO JEDEN Z NASZYCH PRIORYTETÓW!! Wszyscy szykują się aby po raz kolejny udowodnić im, że nic nie znaczą w mieście a jedynie prawdziwi Rodowici Tarnowianie to MY!

Zapowiada się bardzo emocjonująca wiosna, pełna wyzwań dla nas. Dlatego 1928% mobilizacji i uwagi!! Wszyscy na treningi oraz mecze.

Zobacz także