Aktualności
Zwycięsko na początek! – relacja

1.03.2017, Unia Tarnów – Garbarnia Kraków. W tym roku inauguracja III ligi nastąpiła wyjątkowo wcześnie. Całe szczęście zima zlitowała się nad piłkarzami i udało się rozegrać zaległy mecz z Garbarnią Kraków, jeszcze przed oficjalną inauguracją rundy wiosennej. Termin spotkania był bardzo niedogodny – środa, godz. 15, ale mimo to możemy zaliczyć je do udanych. Doping rozpoczynamy praktycznie od początku meczu, z czasem dołączają kolejne osoby i było nas do 150, potem 130. Najważniejsze, że piłkarze stanęli na wysokości zadania i wygrali z trzecią drużyną w tabeli 1-0. Przed meczem część młodych kibiców robi przemarsz przez miasto.

Już w sobotę właściwa inauguracja nowej rundy, mecz z Wierną Małogoszcz o godz. 14! Po dzisiejszej rozgrzewce czas na prawdziwe pierdolnięcie!

VIDEO:

ZKS Unia Tarnów – RKS Garbarnia Kraków 1-0 (0-0)
Bramka: 1-0 Łukasz Popiela 52.

UNIA: Banek – Jamróg, Bartkowski, Witek, Węgrzyn – Sojda (83 Drozdowicz), Wrzosek, Hebda, Popiela (84 Lubera), Zawrzykraj (74 Niemiec) – Biały (90+1 Nytko)

GARBARNIA: Cabaj – Kalemba, Łukasik, Masiuda, Kosturbała (69 Pietras) – Ogar (Górecki), Siedlarz, Piszczek, Gaudyn, Nieśmiałowski – Mistrzyk.

Żółte kartki: Hebda – Nieśmiałowski, Pietras.
Sędziowali: Artur Szelc oraz Albin Kijowski i Dawid Klamut z Krosna.
Widzów: 350.

Zobacz także