Aktualności
Finał Pucharu w Warszawie / ligowy mecz w Nowym Targu

Maj rozpoczynamy od wyjazdów. 2 maja mieliśmy w Warszawie kapitalny finał Pucharu Polski, który oglądało 47,5 tys. widzów pomiędzy Wisłą Kraków a Pogonią Szczecin. 4 maja udaliśmy się na wyjazd na ligowy mecz Jaskółek w Nowym Targu. Niestety przegrany 2-1. Na zakończenie udaliśmy się na Węgry na mecz ETO Győr – Pécsi MFC.

 
Finał Pucharu Polski, Wisła Kraków – Pogoń Szczecin (p.d.2-1), Stadion Narodowy Warszawa. 2.05.2024

Główna grupa jedzie do Warszawy wczesnym rankiem pociągiem specjalnym. Na miejscu dołączają do nas pozostali Uniści i razem w ok 90 osób udajemy się na obiekt. Mamy ze sobą flagę Chłopcy z Miasta. Dziękujemy Wiślakom za zaje*bisty wspólny wyjazd i pomeczową zabawę. PUCHAR DLA WISŁY!!

 

Podhale Nowy Targ – Unia Tarnów 2-1 (2-0), 4.05.2024

Słoneczny, majowy weekend to idealny czas na przemierzanie górskich terenów naszego pięknego województwa. Zespół Unii Tarnów rozgrywał swój mecz na kameralnym stadionie w Nowym Targu. Miejscowe Podhale podobnie jak Jaskółki walczy o utrzymanie w III lidze. Z Tarnowa ruszamy furami i autokarem. W sektorze gości melduje się 100 kibiców w tym fani Wisły Kraków. Mamy flagi Forza Unia, Lwowska oraz transparent „Stadion dla Unii”. Niestety zbliża się już rok od wybudowania trybuny, a boiska wciąż brak. Prowadzimy mocny doping od samego początku spotkania w asyście bębna, odpalamy trochę pirotechniki – niebieskie świece dymne. Naszym zawodnikom po zaciętej walce do ostatniego gwizdka niestety nie udaje się przywieźć z Nowego Targu cennych punktów.

 
ETO Győr – Pécsi MFC 4.05.2024

ETO mierzyło się z zespołem Pécsi MFC w walce o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Był to dobry mecz z wieloma sytuacjami bramkowymi na boisku – poprzeczkami, słupkami i walką do samego końca. Finalnie ETO pokonuje swojego rywala 3:1 i wykonuje kolejny pewny krok w stronę powrotu do ekstraklasy. Na stadionie rewelacyjna atmosfera od samego początku spotkania, podgrzewana zaciętą grą na boisku, za co zawodnicy otrzymują podziękowania. Fanom ETO dziękujemy za fantastyczne emocje podczas meczu, gościnę oraz wspólnie spędzony czas. AWANS DLA ETO!! Unia & Eto.

Przed nami kolejny ważny mecz w Jaskółczym Gnieździe. W niedzielę, 12 maja, o godzinie 17:00, zagramy ze Świdniczanką. Wstęp wolny dla osób do 18 roku życia w barwach i za okazaniem ważnego dokumentu tożsamości. ZBIÓRKA KIBICÓW NA ZAJEZDNI MPK W MOŚCICACH O GODZINIE 16:00!!

Zobacz także