Aktualności
Wygrana Jaskółek w Brzesku

Okocimski KS Brzesko – ZKS Unia Tarnów 18.09.2019. Na środowy mecz przyjaźni do Brzeska udajemy się samochodami w 43 osoby. Piłkarze podobnie jak przed tygodniem rozkręcili się po przerwie strzelając trzy gole (Ostrowski, Popiela, Biały). Mogła paść jeszcze jedna bramka po efektownym „krzyżaku” (tzw. Rabona) w wykonaniu Łukasza Popieli, jednak piłka po przelobowaniu bramkarza wylądowała tuż obok słupka. Po niemrawym początku „Jaskółki” wysunęły się wreszcie na pozycję lidera, której będą bronić w kolejnych meczach. Najbliższy w sobotę o 16:00 w Tarnowie.
Ruszamy z zapisami na wyjazd do Gorlic, który będzie w kolejną sobotę 28 września. Możecie zapisywać się na naszym profilu i podczas sobotniego meczu! Szykuje się prawdziwe spotkanie na szczycie w naszej lidze! ZKS & OKS !!

 

Okocimski KS Brzesko – Unia Tarnów 0-3 (0-0)
Bramki: 78’ Ostrowski, 85’ Popiela, 89’ Biały

Okocimski: Śnieg – Kulig, Kostecki, Pawlik (61′ Baran), Grzesicki, Duda, Goryczka, Waśko, Bury (67′ Greń), Lizak (83′ Ciuruś), Ogar (83′ Klimek)
Unia: Lisak – Malisz, Oszust (72’ Leżoń), Węgrzyn – Miłkowski (62’ Adamski), Orlik, Nowak (62’ Ostrowski), Nytko (66’ Tyrka) – Wardzała (55’ Popiela), Biały, Vorobei

Żółte kartki: Ogar, Baran, Kulig

Zobacz także