Aktualności
Oprawa na meczu z Trzebinią

Unia Tarnów – MKS Trzebinia 7.10.2017. Mecz z Trzebinią, rywalem przeciętnym zgromadził całkiem dobry młyn w liczbie do 150 osób. Postanowiliśmy wreszcie uatrakcyjnić spotkanie Jaskółek odpowiednią oprawą. Doping zaczęliśmy już od pierwszych minut, chwilami lepszy, chwilami gorszy, ale prowadzony regularnie. Jeszcze przed przerwą prezentujemy oprawę składającą się z sektorówki, transparentu i białych flag na kijach. Sektorówka przedstawiała kibica dumnie prezentującego herb klubowy z hasłem – „W chwili pokusy, nie sprzedaj swej duszy”, odnoszący się do zasady, o której zapomnieli sezonowcy, konfidenci i przerzuty. Następnie młyn przenosimy na balkon, gdzie wieszamy flagę Mafia. Pojawia się także transparent zapraszający na wyjazd do Warszawy na Marsz Niepodległości – 11.11.2017 r. Można się już zapisywać na profilu Narodowego Tarnowa. Piłkarze niestety tylko zremisowali 2-2, chociaż po raz kolejny nie obyło się bez kontrowersji – sędzia nie uznał strzelonego rzutu karnego, który nakazał powtórzyć. W powtórce bramkarz gości skutecznie interweniował.

 

ZDJĘCIA:

 • Unia Tarnów – MKS Trzebinia 7.10.2017
 •  

  VIDEO:

   

  ZKS Unia Tarnów – MKS Trzebinia Siersza 2-2 (0-0)

  Bramki: 1-0 Lubera 51, 1-1 Porębski 53, 1-2 Kalinowski 83-karny, 2-2 Biały 84.

  W 34 minucie Krzysztof Wrzosek wykorzystał rzut karny, ale arbiter główny nakazal powtórkę. W 35 minucie Krzysztof Wrzosek nie wykorzystał rzutu karnego (Szymala obronił).

  Żółte kartki: Jamróg, Nytko – Ochman, Kowalik.
  Czerwona kartka: Ochman (34 minuta, druga żółta).
  Sędziował: Grzegorz Jabłoński z Krakowa.

  UNIA: Lisak – Jamróg (59 Łazarz), Bartkowski, Witek, Węgrzyn – Lubera, Wrzosek, Hebda (55 Nytko), Tyl, Sojda (59 Biały) – Zawrzykraj (64 Bachara).

  MKS: Szymala – Stokłosa, Michalec, Kalinowski, Jagła (69 Sawczuk) – Świętek (46 Porębski), Stanek, Majcherczyk (61 Górka), Ochman, Kowalik (61 Sochacki) – Mizia (90+6 Kłusek).

   

  Zobacz także