Aktualności
Pomagamy Kubusiowi i Dawidowi

W ostatnich miesiącach na naszym profilu prowadziliśmy aukcje, z których dochód został przeznaczony na leczenie małego Kubusia Biały. Dziękujemy za Waszą aktywność, za przekazane fanty, w tym podziękowania składamy kibicom z Radłowa, Okocimskiego Brzesko i Stali Sanok. Dzisiaj przelaliśmy pieniądze z ostatnich licytacji, łącznie przekazaliśmy 2700 zł. Nadal możecie pomagać. Zapraszamy na profil, gdzie znajdziecie inne licytacje: Pomoc dla Kubusia.

 

Możecie pomagać indywidualnie dokonując darowizn na konto:

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Słoneczko”
77-400 Złotów, Stawnica 33A
89894400030000208820000010
z dopiskiem (tytuł przelewu) „Na leczenie i rehabilitację Jakuba Biały, 655/B

 

Na naszym profilu i wydarzeniu: Pomagamy Dawidowi – Cała Unia zawsze razem, zamieszczamy kolejne aukcje, dla naszego kolegi Dawida.

Każdy z Was może pomóc Dawidowi, dokonując wpłat na nr konta – PL 05 1020 5558 0000 8102 3180 5724, z dopiskiem – „Dla Dawida”.

 

Opis choroby Kubusia:

07.05.2017r. Przyszedł na świat nasz synek, był wcześniakiem. Urodził się w 31 tygodniu ciąży. Miał niedotlenienie, obrzęk mózgu, sepsę oraz krwotok w opłucnej. Lekarze walczyli o jego życie. Po niedługim czasie stwierdzono retinopatię wcześniaczą. Kuba został zakwalifikowany do zabiegu w Katowicach. Następnie został skierowany na rezonans magnetyczny głowy. Okazało się że sepsa uszkodziła mózg, stwierdzono zanik móżdżku, który jest odpowiedzialny za ruch i koordynację. Niedawno Neurolog stwierdził również dziecięce porażenie mózgowe. Dlatego w chwili obecnej synek ma spore opóźnienie psychoruchowe. Wymaga ciągłej i kosztownej rehabilitacji aby w przyszłości mógł stać się w miarę samodzielny. Cały czas jesteśmy pod opieką Neurologa, Neonatologa, Okulisty, Laryngologa, Rehabilitantek, Psychologa, Pedagoga, Neurologopedy oraz Terapeuty Integracji Sensorycznej. To wszystko wiąże się z dużymi kosztami, które nas przerastają. Dlatego bardzo proszę o wsparcie. Dzięki Państwa pomocy Kubuś będzie miał szanse na normalne życie.
Fundacja Słoneczko

Zobacz także