Aktualności
Wizyta Jaskółki w SMS

Krótkie podsumowanie ostatnich dni Elity Tarnowa:

2.10.2019: W środę „Jaskółki” ponownie zagrały w Woli Rzędzińskiej, podobnie jak miesiąc wcześniej wygrały (3-2), dzięki czemu w następnej rundzie Pucharu Polski zmierzą się z Metalem Tarnów. Tym razem mecz nie wywołał wielkiego zainteresowania. Nas około 30 osób, przez cały mecz piknik. Finałowy mecz na Metalu zaplanowano na marzec 2020 roku. Ostatni pojedynek jaki przyszło grać Unistom na tym stadionie odbył się w 2006 roku, kiedy to w finale lokalnego Pucharu Polski mierzyli się z Okocimskim Brzesko. Wspieraliśmy wtedy naszych piłkarzy w 230 osób.

4.10.2019: Przedstawiciele Stowarzyszenia Kibiców Unii Tarnów „Wierni” odwiedzili w piątek młodych piłkarzy ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego ZKS Unia Tarnów. Mieliśmy przyjemność rozdać plany lekcji, przeprowadzić minikonkursy z nagrodami, a jak zwykle sporą atrakcją była maskotka „Zetka”. Mamy nadzieje, że takie akcje na stałe wpiszą się w naszą działalność.

5.10.2019: W sobotnie przedpołudnie piłkarze Unii rozgrywali mecz z jednym z głównych rywali walczących w tym sezonie o 1 miejsce – BKS Bochnia. Mimo trudnych warunków atmosferycznych gra mogła się podobać kibicom, padło sporo ładnych bramek i ostatecznie wygrywamy 5-2! Nas około 50 osób, piknik, kilka razy zrywamy się do dopingu.

 

Zdjęcia z wizyty w Szkole Mistrzostwa Sportowego:

 

Zobacz także