Aktualności
Wolania – UNIA TARNÓW (relacja, oprawa) 28.08.2019

Wolania Wola Rzędzińska – ZKS Unia Tarnów 28.08.2019. Na środowy mecz na wschodnich przedmieściach naszego miasta najbardziej zmobilizowali się kibice z pobliskich tarnowskich blokowisk, które wykręciły dobrą liczbę. Stąd też zaprezentowana oprawa „Front Wschodni” podświetlona ogniami wrocławskimi i stroboskopami, uzupełniona małymi biało-niebieskimi machajkami. Udajemy się w kilku grupach, na głównej zbiórce duża ilość policji, która nie szczędzi mandatów w tym dniu. Mecz był traktowany jak spotkanie podwyższonego ryzyka, ale to wcale nie przeszkadzało w znakomitej zabawie na sektorze. Prowadzimy dobry doping w asyście bębna przez większość meczu. Poza oprawą wieszamy dwie flagi. Łącznie nas ok. 160 osób, w tym kilka na trybunie obok wypełnionej klatki, także brawa i radość po bramkach dla Unii świadczą, że wśród piknikowej publiczności były osoby sympatyzujące z „Jaskółkami”. Piłkarze wygrywają wysoko, chociaż w końcówce dali sobie strzelić bramki i mecz kończy się wynikiem 5-3. Dziękujemy wszystkim za stworzoną atmosferę i zapraszamy na sobotni mecz z Lubaniem Maniowy.

 

 • ZDJĘCIA
 •  

  Wolania Wola Rzędzińska – Unia Tarnów 3-5 (0-2)

  Bramki: 70′ Michoń, 72′ Płaczek, 89′ Barwacz – 18′ Adamski, 45′ Vorobei, 54, 62′, 81′ Biały

  Wolania: Boruch – Fryś, Hebda, Michoń, Tadel, Nowak (63′ Płaczek), Minorczyk (65′ Baran), Szosta (65′ Baradziej), Mróz, Tubek, Janiec (46′ Barwacz)

  Unia: Lisak – Malisz (65′ Wardzała), Witek, Węgrzyn – Adamski (70′ Kasprzykowski), Orlik (75′ Leżoń), Ostrowski (55′ Nowak), Tyrka – Biały, Popiela, Vorobei (65′ Abovyan)

  Żółte kartki: Barwacz – Ostrowski, Vorobei, Malisz

  Zobacz także