Aktualności
ZKS Unia Tarnów – KSZO Ostrowiec 12.11.2022 – relacja

ZKS Unia Tarnów – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 12.11.2022. Tym spotkaniem zakończyliśmy domowe mecze w rundzie jesiennej. Nie było ich wiele, gdyż sezon rozpoczęliśmy na stadionie TOSiR. Jednak po powrocie do Jaskółczego Gniazda zarówno atmosfera na trybunach jak i gra na boisku uległy zdecydowanej poprawie. Nas ponad 100, w tym fani Okocimskiego – dzięki za wsparcie. W drugiej połowie prezentujemy oprawę, która jest pewnym przypomnieniem dla zawodników, że „wspólnie tworzymy widowisko”. W tym sezonie było z tym różnie, szczególnie na początku. Całe szczęście dobra końcówka pozwoliła na tą chwilę wydostać się Jaskółkom ze strefy spadkowej. Na transparencie z jednej strony namalowaliśmy sylwetkę piłkarza, po drugiej kibica w kominiarce. Odpalamy race, ognie wrocławskie, wulkany, świece dymne i machamy kilkudziesięcioma flagami na kijach. Doping znów bardzo dobry! Na murawie pada wynik remisowy 1-1.

 

 • GALERIA Z MECZU
 •  

  ZKS Unia Tarnów – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-1 (0-0)

  1:0 – Adrian Kajpust, 52 min.
  1:1 – Kostiantyn Czernii, 64 min.

  Unia: Zagórowski – Łazarz, Kajpust, Sierczyński – Adamski, Orlik, Bis, Kron (75’ Wardzała) – Sojda , Palonek (82’ Biały), Putin (82’ Dubas)

  KSZO: Burek – Maidanevych, Mężyk, Camargo, Cukrowski (75’ Pawlik) – Tymoshenko, Burzyński (85’ Persona), Dziubiński- Brągiel (52’ Bełczowski), Czernii (85’ Lipka), Nawrot

  Żółte kartki: Sierczyński (Unia).
  Widzów: 200.

   
  Skrót meczu:

  Zobacz także