Aktualności
Zwycięstwo i porażka … walczymy dalej, czas na Wieczystą!

Ostatni tydzień to zmienne nastroje wśród kibiców i zawodników Unii Tarnów. W poprzednią sobotę udało się bez żadnych problemów odprawić 4-0 Sokół Sieniawa, niestety wczoraj w derbowym pojedynku przegrywamy z Wisłoką na wyjeździe 1-2. 27 kwietnia o godz. 17. Unia zagra z Wieczystą Kraków!

 

Unia Tarnów – Sokół Sieniawa (13.04.2024) – 4:0!

Bramki: 1:0 Wardzała /4 min.-karny/, 2:0 Bator /35 min./, 3:0 Wardzała /60 min./, Soprych /90 min./

Unia: Hamulewicz – Adamski, Hyla, Baran, Soprych, Piotrowski, Biś, Wardzała, Mida, Gut, Bator. Po przerwie na murawie pojawili się: Sojda, Rojkowicz oraz debiutanci Filip Padło, Jakub Popiela, Mateusz Zbylut.

 

W meczu z ostatnim w tabeli Sokołem Uniści pokazali dominację na boisku, zdecydowanie wygrywając po pięknych bramkach. Unia po tym meczu ma 35 punktów i nadal zajmuje pewne 9. miejsce w środku tabeli. Warto zaznaczyć, że w zespole lidera Pro Junior System zadebiutowali dzisiaj kolejni trzej bardzo młodzi wychowankowie – Mateusz Zbylut (rocznik 2008), Jakub Popiela (2007), Filip Padło (2007)! Duże brawa dla zawodników Jaskółek.

 

Kolejny mecz jaki czeka nas w Jaskółczym Gnieździe to zupełnie inna ranga. Za dwa tygodnie pojawi się lider Wieczysta Kraków – mecz 27 kwietnia o godz. 17:00! Już teraz zapraszamy na ten pojedynek, w którym młodość zmierzy się z gwiazdami.

Zobacz także