Aktualności
Unia Tarnów – Wisłoka Dębica 23.09.2023

Derby regionu bez blasku. Tym razem w deszczowej aurze pojawiło się mniej kibiców niż na poprzednich. Jaskółki za to zagrały z ambicją i wolą walki do samego końca. Unia już do przerwy mogła prowadzić dwoma bramkami, z drugiej strony goście nie wykorzystali rzutu karnego na wagę zwycięstwa w doliczonym czasie gry.

 

Zachowaliśmy 3 punkty przewagi nad wczorajszym rywalem. Unia w 9 meczach ma następujący bilans: 3 zwycięstwa, 3 remisy i 3 porażki, bramki: 13-12. (11 miejsce).
 

Relacja kibicowska, Unia Tarnów – Wisłoka Dębica:

Zbieramy się w ok 90-100 osób w szczytowym momencie i dopingujemy przez cały czas trwania spotkania. Wieszamy 3 flagi (Lwowska, Chyszów, Forza Unia). Z początku formujemy młyn na balkonie, a gdy zaczyna mocniej padać deszcz przenosimy się pod dach gdzie zostajemy rozciągnięci do końca rozgrywki. Goście z Dębicy nie przyjeżdżają, informując o tym już kilka dni przed wydarzeniem. Jaskółki po wyrównanym meczu remisują 1-1. Na powrocie kilku starozokonnych zaplątało się tam gdzie nie powinno, grzecznie oddali gazy i przeprosili za dokonanie wyboru barw, które noszą Teraz czeka nas wyjazd do Krakowa na Wieczystą, gdzie będziemy świętować z Unią 95 lat istnienia klubu. Zapisy prowadzimy przez wiadomości prywatne na naszym profilu oraz Elita Tarnowa.

 
VIDEO:

Zobacz także